Szkółkarstwo - strona g��wna  
       
 

Zapraszamy na nasze portale:

ogrodinfo.pl

ogrodinfo.pl

 

Szukaj: w roku:

ROŚLINY OZDOBNE

WRZOSY NOWEJ GENERACJI

Alicja Cecot

Numer archiwalny: 02/2005


Szybko powiększa się oferta odmian wrzosu pospolitego (Calluna vulgaris), których liczbę ocenia się na dobrze ponad 1000. Poszerzają się też możliwości użycia tej krzewinki, u nas wciąż będącej przede wszystkim domeną szkółkarzy oraz twórców i miłośników ogrodów, a np. w Niemczech znanej także jako popularna roślina doniczkowa. Wszystko to sprawia, że nie brakuje nowych informacji dla producentów wrzosów.powrót

 

Hasło Ogrodnicze| plantpress.pl | kontakt | polityka prywatności
  © 1998-2018 Plantpress Sp. z o.o.
 

NOTA PRAWNA

Materiały umieszczone na portalu www.szkolkarstwo.pl objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, a właścicielem ich autorskich praw majątkowych jest Plantpress sp. z o.o z siedzibą w Krakowie.

Plantpress sp. z o.o z siedzibą w Krakowie zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, iż dalsze rozpowszechnianie aktualnych artykułów opublikowanych na portalu www.szkolkarstwo.pl jest zabronione niezależnie od celu w jakim rozpowszechnienie miałoby nastąpić, lub użytego środka przekazu.