Szkółkarstwo - strona g��wna  
       
 

Zapraszamy na nasze portale:

ogrodinfo.pl

ogrodinfo.pl

 

Szukaj: w roku:

ROŚLINY OZDOBNE

Z OKAZJI 35-LECIA

Alicja Cecot, Katarzyna Kupczak

Numer archiwalny: 02/2005


31 stycznia i 1 lutego w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach odbyła się ogólnopolska konferencja pt. "Postęp w produkcji roślin ozdobnych". Połączona była z obchodami 35. rocznicy utworzenia Działu Roślin Ozdobnych ISK. W miejscu i terminie tradycyjnym dla szkółkarskich seminariów, urządzanych przez instytut od kilku lat zimą, nie zabrakło wątków poświęconych produkcji drzew i krzewów ozdobnych. Dominowały jednak zagadnienia ogólne oraz stricte kwiaciarskie. Konferencja stała się też okazją do uroczystego wręczenia certyfikatu ISO 9001 2001 Kwiaciarskiemu Zakładowi Doświadczalnemu w Nowym Dworze, dotyczącego systemu zarządzania jakością. Jest to pierwszy tego typu certyfikat przyznany szkółce roślin ozdobnych przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.powrót

 

Hasło Ogrodnicze| plantpress.pl | kontakt | polityka prywatności
  © 1998-2018 Plantpress Sp. z o.o.
 

NOTA PRAWNA

Materiały umieszczone na portalu www.szkolkarstwo.pl objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, a właścicielem ich autorskich praw majątkowych jest Plantpress sp. z o.o z siedzibą w Krakowie.

Plantpress sp. z o.o z siedzibą w Krakowie zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, iż dalsze rozpowszechnianie aktualnych artykułów opublikowanych na portalu www.szkolkarstwo.pl jest zabronione niezależnie od celu w jakim rozpowszechnienie miałoby nastąpić, lub użytego środka przekazu.