PanAmerican Seed® zmienia lokalizację na FlowerTrials®

PanAmerican Seed pokazy FlowerTrials
fot. I. Sprzączka

Firma PanAmerican Seed®, hodowca roślin ozdobnych i dostawca materiału wyjściowego do dalszej produkcji gatunków balkonowo-rabatowych, bylin i kwiatów ciętych, po raz kolejny weźmie udział w czerwcowych pokazach FlowerTrials®. W tym roku zaprezentuje jednak ofertę nie w swojej siedzibie w Venhuizen w regionie Aalsmeer w Niderlandach, a w miejscowości Hendrik-Ido-Ambacht (region Westland), na terenie przedsiębiorstwa Florensis.

PanAmerican Seed® to znany w branży kwiaciarskiej hodowca i dostawca materiału wyjściowego roślin ozdobnych. Wśród najbardziej rozpoznawalnych pozycji w asortymencie tej firmy można wymienić petunie ogrodowe z grupy Wave®, fiołki rogate i bratki ogrodowe z grupy Cool Wave® oraz niecierpki Walleriana z grupy Beacon®. Oferta jest jednak znacznie szersza – podczas pokazów FlowerTrials® w 2019 r. pokazano prawie 100 nowych odmian!
Wszyscy mają nadzieję, że tegoroczne czerwcowe święto w branży roślin ozdobnych dojdzie do skutku, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Z asortymentem firmy PanAmerican Seed® będzie się można zapoznać w nowej lokalizacji, na terenie przedsiębiorstwa Florensis pod adresem Langeweg 77-79, 3342 LD Hendrik-Ido-Ambacht. Warto zarezerwować na te odwiedziny więcej czasu, bo obie firmy przygotowują pokazy z rozmachem i warto poświecić im więcej uwagi.

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.