Loteria „P jak Prenumerata” Plantpress – znamy zwycięzców!

Dziękujemy naszym prenumeratorom za liczny udział w Wielkiej Loterii Jubileuszowej „P jak Prenumerata”, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Zapewniamy, że dla naszych stałych Czytelników organizować będziemy więcej takich wydarzeń.


Wydawnictwo Plantpress obchodzi w tym roku 30-lecie działalności na rynku wydawniczym w Polsce i poza jej granicami. Istniejemy, tworzymy materiały i publikujemy aktualne, merytoryczne i obiektywne treści w naszych czasopismach. Doceniamy Prenumeratorów! Dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy, przy współudziale firm branżowych, Wielką Loterię Jubileuszową. Nagrodę główną – pojazd użytkowy RTV X-1110 ufundowała firma Kubota. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczyło tylko zakupić jedną z prenumerat czasopism wydawnictwa Plantpress. Loteria skierowana była do wszystkich naszych Czytelników, specjalizujących się zarówno w produkcji sadowniczej („MPS SAD”, „TM”), warzywniczej („Warzywa”, „STO”), jak i szkółkarskiej („Szkółkarstwo”).

Nagrodę główną, czyli pojazd Kubota RTV X-1110, wygrał pan Radosław M., szkółkarz z Tomaszowa Mazowieckiego prowadzący rodzinną firmę, wieloletni prenumerator dwumiesięcznika „Szkółkarstwo”.
Zestawy nawozów od firmy Agrarius trafiają do:
Marian S., Żurawica
Maricin C., Osuchów
Gabriela P., Strzegów
Marek K., Nowa Gorzelnia
Andrzej B., Maciejówka
Zestawy nawozów od firmy Timac Agro Polska Sp. z o.o. otrzymują:
Dionizy A., Poznań
Sebastian G., Darłowo
Agnieszka M., Małkowice
Zestawy Bitów Torx 3/8 trafiają do:
Roman W., Buk
Sławomir T., Wronin
Arkadiusz R., Warka
Katarzyna Z., Lipce
Bartłomiej R., Gąski
Maria B., Wronowice
Piotr C., Chruślina
Jerzy J., Pierzchno
Krzysztof W., Wilga
Arkadiusz C., Szewna
Zestawy narzędzi wielofunkcyjnych Topex otrzymują:
Radosław T., Wilkowice
Kamil B., Piątek
Rafał B., Pacholewo
Karol K., Walentynów
Paweł S., Grabówno
Joanna K., Jaśce
Agnieszka K., Sycyna Północna
Marta C., Sandomierz
Włodzimierz T., Wichradz
Andrzej W., Błoniec
Zwycięzcy głównej nagrody i pozostałym laureatom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim prenumeratorom za to, że kupujecie nasze magazyny. Dołożymy wszelkich starań, aby treści, które prezentujemy pozostały na najwyższym poziomie. Zachęcamy naszych Czytelników do prenumeraty wybranych magazynów. Prenumerata Plantpress – to się opłaca. Dlaczego? Po pierwsze, będziemy przygotowywali kolejne loterie z cennymi nagrodami – skierowane tylko do naszych prenumeratorów. Po drugie, prenumeratorzy otrzymują szereg publikacji (np. „Program Ochrony Roślin Sadowniczych”, „Program Ochrony Roślin Warzywnych”, publikacje z serii „Zeszyty Uprawowe”, dwa wydania „Hasła Ogrodniczego” i inne). Po trzecie, stali czytelnicy dostają to co bezcenne – dostęp do rzetelnych, pewnych i aktualnych informacji oraz sporą dawkę wiedzy fachowej.

 

 

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.