Centrum Trendów

Firma Dümmen Orange, hodowca i producent materiałów wyjściowych roślin ozdobnych, otworzyła pod swoim szyldem nowe Centrum Trendów w Rheinbergu (Niemcy). Jest ono częścią ogrodu pokazowego i ma dostarczać inspirujących pomysłów dla producentów roślin i ich sprzedawców.

Projekt i aranżacja powierzchni 300 m² nawiązują do nowoczesnego centrum ogrodniczego. Odwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi trendami w handlu detalicznym i chłonąć inspiracje dotyczące prezentacji i asortymentu roślin, donic, motywów i półek sprzedażowych.

Martina Gerhards, kierownik ds. marketingu w firmie Dümmen Orange stwierdziła, że w Centrum Trendów zebrano wszystko to, co interesuje zarówno producentów roślin, jak i ich sprzedawców, w jednym miejscu.

W Dümmen Orange Trend Center można obecnie zobaczyć m.in. grupę Tik Tok kalibrachoi, dalie z grupy Novation i begonia z grupy I’CONIA, w tym nagrodzona nagrodą FleuroStar 2021 odmiana I’CONIA 'Aroma Peach’ (czyt. więcej https://www.ogrodinfo.pl/rosliny-ozdobne/fleurostar-2021-begonia-na-podium/ ). Można też się zapoznać z modnymi roślinami balkonowo-rabatowymi, sukulentami, gatunkami doniczkowymi wykorzystywanymi do dekoracji wnętrz, a także pełnymi koncepcjami marketingowymi dotyczącymi np. roślin przyjaznych owadów zapylająch czy łatwych w pielęgnacji. Jak za zapewnia M. Gerhards, wystawa będzie się zmieniać w ciągu roku i prezentować najnowsze trendy.
Centrum Trendów można odwiedzić po zarejestrowaniu się za pośrednictwem przedstawiciela handlowego Dümmen Orange.

Na podstawie informacji Dümmen Orange.

ŹRÓDŁOOgródinfo.pl
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.