Flormart 2023. Całe „zielone” Włochy w Padwie 20-23 września

Flormart 2023 baner wydarzenia
Fot. Flormart

Wyjątkowa chwila dla „Zielonych Włoch”: branża spotyka się w Padwie na wystawie Flormart. Główną rolę grają na niej rośliny ozdobne. Zarówno te do dekorowania wnętrz i ogrodów, jak i terenów zieleni miejskiej.
Odbywająca się od 20 do 22 września 2023 r. wystawa dotyczy najbardziej palących problemów sektora, oferując wyjątkowy przegląd „zielonej” branży, dzięki szerokiej gamie konferencji i seminariów.

Ogrodnictwo, zalesianie i projektowanie przestrzeni miejskiej z pewnością reprezentują tryptyk „zielonych” sektorów we Włoszech.

Flormart 2023

Według ISTAT (włoskiego Narodowego Instytutu Statystyki) kraj może pochwalić się solidną wartością dodaną w wysokości 38,4 mld euro w 2022 r. (drugie miejsce w UE-27, po Francji) i trzecią pozycją w UE-27 pod względem wartości produkcji rolnej (72,4 mld euro, +18,2% w stosunku do 2021 r.).

Dlatego kolejne kroki, które należy podjąć, są ściśle związane z długoterminowymi działaniami rządu, mającymi na celu wzmocnienie strategii strukturalnej transformacji energetycznej dla przemysłu i całego kraju.

Zwiedzający wystawe Flormart
Fot. Flormart

Te gorące tematy zostaną zaprezentowane na Flormart – The Green Italy, przodującej międzynarodowej wystawie ogrodnictwa, terenów zielonych i architektury krajobrazu. Od 20 do 22 września 2023 r. w Padwie targi będą gościć ponad 4000 zwiedzających związanych biznesowo z tymi branżami.

„Zielone Włochy”, atrakcyjne miejsce dla całego świata

Drugi rok z rzędu organizatorem targów jest firma Fiere di Parma, która może pochwalić się bogatym, multidyscyplinarnym doświadczeniem w promocji i rozpowszechnianiu poza granicami Włoch typowych produktów. Targi będą oferować dwa rodzaje odrębnie skierowanych programów możliwości biznesowych.

  • Program Flormart Buyers (dedykowany nabywcom z zagranicy) oraz,
  • Flormart Experience (skierowany wyłącznie na rynek włoski).

Oba zostały opracowane we współpracy z Italian Trade Agency oraz dzięki wsparciu głównych krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń branżowych.

Wybrani profesjonaliści z rynków Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu będą mogli doznać wyjątkowego i wszechstronnego doświadczenia biznesowego, którego celem jest podniesienie ich świadomości na temat znaczenia włoskiego ogrodnictwa i jego wysokiej jakości, którą wyraża „Made in Italy”.

Działy „zielonej” branży

Międzynarodowość wyraźnie uosabia cenny atut handlowy i promocyjny dla wystawców, pochodzący z kilku działów „zielonej” branży: uprawy szklarniowe, kontenerowe i polowe, techniki uprawy, ale także architektura i kształtowanie krajobrazu. Tak samo nawadnianie, dostawa maszyn do pielęgnacji terenów zielonych i badania. Nie wspominając o dużej reprezentacji innowacyjnych start-upów.

Dzięki szerokiej gamie seminariów, oraz ich różnym tematom i wystawcom, Flormart 2023 ma na celu wprowadzenie odwiedzających w nowy paradygmat „Zielonych Włoch” w celu zwiększenia potencjału tej kwitnącej branży na nowy, wyższy poziom.

Wystawa Flormart we Włoszech
Fot. Flormart

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.