FlowerTrials® 2022

FlowerTrials-2019-Selecta2
fot. I. Sprzączka

FlowerTrials® – dni otwartych firm hodowlano-nasiennych i dostarczających materiał wyjściowy roślin ozdobnych – odbędą się tradycyjnie w 24. tygodniu roku, tym razem w dniach 14–17 czerwca w regionach Westland i Aalsmeer w Niderlandach i Nadrenia-Północna – Westfalia w Niemczech. W tegorocznych pokazach udział weźmie ponad 60 firm.

Ta największa impreza w branży roślin ozdobnych w Europie, która odbywa się zwykle na terenie siedzib firm-uczestników. Daje im to – w porównaniu do podobnych wydarzeń organizowanych w halach targowych – ogromne możliwości pod względem powierzchni zaprezentowanych roślin. Można je zobaczyć zarówno w formie „produkcyjnej”, jak i zaaranżowane w pomysłowych kompozycjach. To wydarzenie przygotowywane z rozmachem, na które warto przeznaczyć dużo czasu.
W tym roku wśród wystawców będzie można zobaczyć ofertę firm: ABZ Seeds, Agriom, AllPlant Young Plants, Anthura, Armada Young Plants, Beekenkamp Plants, Benary Samenzucht, Brandkamp, Cohen Propagation Nurseries, Danziger, Decock Plants, Dümmen Orange (lokalizacja w Niderlandach i Niemczech), Ebbing-Lohaus, Elsner pac Vertriebsgesellschaft, Endisch, Evanthia, Floranova, Florensis, Floricultura, Green Works, Gruppo Padana, Hassinger Orchideen, Hendriks Young Plants, Hem Genetics, HilverdaFlorist, Hishtil, Horteve Breeding, Jonge Planten Grünewald , Jaldety, Kientzler Jungpflanzen, KP Holland, Koppe Begonia, Marathon Plants, MNP/Suntory, Morel Diffusion, PanAmerican Seed, P. vd Haak Handelskwekerij, Prudac, Queen® Genetics, Royal van Zanten, Sakata, Schneider Youngplants, Schoneveld, Selecta one® (lokalizacja w Niderlandach i Niemczech), Syngenta Flowers, Takii Europe, Van den Bos Flowerbulbs, Volmary, Westhoff. Do grona wystawców dołączyły tez przedsiębiorstwa: Vitroflora, Hortinno, Graff Breeding, HiBreeding, Bruno Nebelung, HM. Clause, Graines Voltz, Lazzeri i Sentier.

Więcej informacji na stronie https://www.flowertrials.com/

Migawki z edycji w 2019 r. (fot. I. Sprzączka)

FlowerTrials-2019

FlowerTrials-2019

FlowerTrials-2019

FlowerTrials-2019

FlowerTrials-2019

FlowerTrials-2019

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.