GARDENIA – ponownie w listopadzie

fot. fotobueno, mat. pras. MTP

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA odbędą się 17-19 listopada 2022 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Hasło przewodnie najbliższej edycji to „Ekologiczny ogród”. Zostanie na nich położony nacisk na trendy i nowości branżowe w kontekście technologicznego postępu zgodnego ze środowiskiem naturalnym.

Targi GARDENIA skierowane są w szczególności do profesjonalistów ze wszystkich sektorów branży ogrodniczej, z dużym naciskiem na te kontraktujące pod koniec roku: sieci, centra i hurtownie ogrodnicze, sieci DIY, właścicieli i zarządców szkółek i gospodarstw ogrodniczych, dealerów maszynowych, a także kwiaciarni i szkół florystycznych. Ponownie stworzą oni platformę wymiany wiedzy i nowości oraz najlepszych ofert dla szeroko rozumianego ogrodnictwa.
W programie znajdzie się mocno reprezentowany sektor florystyczny, ponadto pierwotnie planowana na luty konferencja dla architektów Arena Krajobrazu oraz Miejska Sztuka Ogrodowa, czyli spotkanie zarządców, aktywistów i projektantów zieleni w przestrzeni publicznej. Równolegle zaproponowany zostanie szereg zróżnicowanych prelekcji i warsztatów, które umożliwią profesjonalistom nie tylko rozeznanie w rynkowych nowościach i trendach, ale i doskonalenie w wielu zawodowych obszarach.
Istotnym aspektem tegorocznych targów GARDENIA będzie silniejsza niż dotychczas obecność centrów ogrodniczych, przede wszystkich tych zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Centrów Ogrodniczych oraz Grupie Zakupowej Dobre Centrum Ogrodnicze. Pawilony 5, 5A oraz 6 będą wypełnione zielonymi inspiracjami, nowościami produktowymi i najnowocześniejszymi rozwiązaniami w duchu eko.

Więcej informacji: https://mtp-link.pl/zx2dz

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.