WIOSNA W OGRODZIE – kiermasz ogrodniczy i wystawa

fot. Pomorskie Centrum Hurtowe Rënk

Tegoroczna, jubileuszowa edycja wystawy „Wiosna w ogrodzie” odbędzie się w dniach 20-21 maja. Gospodarzem wydarzenia jest Pomorskie Centrum Hurtowe Rënk. Znajduje się ono przy ul. Wodnika 50 w w Gdańsku-Osowej i tam zaproszeni są goście. W sobotę 20 maja wystawę połączoną z kiermaszem można odwiedzać w godz. 10:00-17:00, a w niedzielę 21 maja – od 10:00 do 16:00.


Zaproszenie do udziału w imprezie organizatorzy kierują do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem rośli. Mile widziani są także ci, którzy nie odkryli jeszcze piękna i mocy, jaką skrywają w sobie otaczająca nas zieleń oraz roślinność.


„Wiosna w ogrodzie” to doskonała okazja do dokonania zakupów bezpośrednio od ogrodników i szkółkarzy. Swój udział z asortymentem w najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie gwarantują doświadczeni polscy producenci roślin. Obecność potwierdzili również producenci urozmaiconej oferty artykułów niezbędnych do wyposażania i pielęgnacji ogrodów, tarasów i balkonów.
Wystawcy przy okazji sprzedaży roślin zawsze z chęcią udzielają cennych porad i wskazówek. Jak aranżować zieleń w ogrodach, na balkonach? Jakie rośliny czy zioła posadzić, aby mieć swoją wymarzoną zieloną enklawę?
Kiermasz połączony z wystawą przeznaczony jest nie tylko dla miłośników roślin i ogrodnictwa, ale również dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów.
Dodatkowo szeroką ofertę produktów przygotowują producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, wędlin, kaszubskiego chleba, drożdżówek i wyrobów twórców ludowych.
Podczas kiermaszu odbędą się także konkursy dla wystawców w pięciu kategoriach: najciekawszy produkt do ogrodu, najciekawszy produkt ekologiczny, najpiękniejszy kwiat wiosenny, najpiękniejsze drzewko i najpiękniejszy krzew.
Nie zabraknie innych atrakcji, m.in. występów zespołów muzycznych, pokazów ratowniczych czy ciekawych rozrywek dla dzieci.
Wstęp na kiermasz jest bezpłatny. Przy wjeździe samochodem obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 6,00 PLN za pojazd.

Bliższe informacje:

www.wiosnawogrodzie.pl
www.renk.pl
e-mail: marketing@renk.pl

Kilka migawek z poprzedniej edycji wystawy (fot. Pomorskie Centrum Hurtowe Rënk)

wystawa Wiosna w ogrodzie

wystawa Wiosna w ogrodzie

wystawa Wiosna w ogrodzie

wystawa Wiosna w ogrodzie

wystawa Wiosna w ogrodzie

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.