Dni Otwarte firmy Syngenta Flowers

Po okresie posuchy imprez w branży kwiaciarskiej w Polsce, spowodowanej pandemią COVID-19, początek wakacji zapowiada się ciekawie. To dzięki organizowanym przez firmę Syngenta Flowers Dniom Otwartym, które odbędą się w dwóch terminach, w dwóch lokalizacjach. Pierwsze – już w najbliższą sobotę.


Firma Syngenta Flowers zaprezentuje szeroki asortyment roślin balkonowo-rabatowych, w tym wielu nowości na najbliższy sezon. Nie zabraknie dobrze znanej i rozpoznawalnej na rynku grupy Calliope® pelargonii mieszańcowej, coraz ważniejszej w ofercie grupy Rio® mandewili, licznych odmian petunii, werben, lobelii, begonii i wielu innych propozycji. Organizatorzy zwracają także uwagę na wyróżniające się w asortymencie pelargonie Pretty Little Pink Splash (mieszańcowa, o niskim wzroście i zwartym pokroju, bardzo licznych kwiatach, różowych z oczkiem) oraz Rosebud Astrid (rabatowa, o pełnych, różyczkowatych, moreloworóżowych kwiatach). Premierę w Polsce będzie też miała grupa Bionic begonii, której najważniejsze zalety to: odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne – zwłaszcza na suszę i upał oraz nieprzerwalne i bardzo obfite kwitnienie.

Dni Otwarte odbędą się w godzinach 9:30 – 16:00, oficjalne otwarcie i zaprezentowanie asortymentu planowane jest na godz. 10. Na imprezie nie zabraknie firm oferujących środki produkcji ogrodniczej. Będzie tam również obecne nasze wydawnictwo.

25 czerwca 2022 r. (sobota)
Dni Otwarte firmy Syngenta Flowers w Gospodarstwie Ogrodniczym Maciej Raszka
ul. Szubińska 34
89-210 Łabiszyn (k. Bydgoszczy)

30 czerwca 2022 r. (czwartek)
Dni Otwarte firmy Syngenta Flowers w gospodarstwie ogrodniczym Piotra Puzio – Florena
ul. Sokołowska 79
36-100 Kolbuszowa Dolna

Pelargonie z grupy Calliope®
Pelargonie z grupy Calliope®, fot. I. Sprzączka
Pelargonia Pretty Little Pink Splash
Pelargonia Pretty Little Pink Splash, fot. I. Sprzączka
Pelargonia Rosebud Astrid
Pelargonia rabatowa Rosebud Astrid, fot. I. Sprzączka
Begonia Bionic Bronze Rose
Begonia Bionic Bronze Rose, fot. I. Sprzączka

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.