Florensis rozszerza asortyment o poinsecje hodowli firmy Syngenta

Poinsecje Titan Florensis
fot. Syngenta Flowers

Firma Florensis uzyskała wyłączne prawo do dystrybucji w Europie odmian oferowanych dotychczas przez przedsiębiorstwo Syngenta Flowers.


Wim Mieremet, menadżer produktu w firmie Florensis, nie kryje zadowolenia z tego kroku. Sprzedaż rozpocznie się w 2023 r., w ofercie znajdą się rozpoznawalne na rynku odmiany – Titan, Mars, Mira i Mirage. Dzięki nabyciu tego programu hodowlanego nasz asortyment poinsecji jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Produkcja materiału macierzystego będzie odbywać się w jednym z naszych zakładów produkcyjnych w Etiopii. Za produkcję materiału wyjściowego odpowiedzialny będzie nasz partner biznesowy, firma P. van der Haak – powiedział W. Mieremet.
Jak poinformował Mariusz Federowicz, menedżer ds. sprzedaży w Europie Wschodniej w firmie Florensis, katalog, cennik i formularz zamówień dostępne będą od 50. tygodnia 2022 r. Ukorzenione sadzonki dostarczane będą w multiplatach o 84 „oczkach” (min. 20 paletek na klienta w tygodniu dostawy), razem z pozostałym asortymentem firmy Florensis.

Na podstawie informacji Florensis

[s4u_pp_featured_products per_row="2"]

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.