Florensis rozszerza asortyment o poinsecje hodowli firmy Syngenta

Poinsecje Titan Florensis
fot. Syngenta Flowers

Firma Florensis uzyskała wyłączne prawo do dystrybucji w Europie odmian oferowanych dotychczas przez przedsiębiorstwo Syngenta Flowers.


Wim Mieremet, menadżer produktu w firmie Florensis, nie kryje zadowolenia z tego kroku. Sprzedaż rozpocznie się w 2023 r., w ofercie znajdą się rozpoznawalne na rynku odmiany – Titan, Mars, Mira i Mirage. Dzięki nabyciu tego programu hodowlanego nasz asortyment poinsecji jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Produkcja materiału macierzystego będzie odbywać się w jednym z naszych zakładów produkcyjnych w Etiopii. Za produkcję materiału wyjściowego odpowiedzialny będzie nasz partner biznesowy, firma P. van der Haak – powiedział W. Mieremet.
Jak poinformował Mariusz Federowicz, menedżer ds. sprzedaży w Europie Wschodniej w firmie Florensis, katalog, cennik i formularz zamówień dostępne będą od 50. tygodnia 2022 r. Ukorzenione sadzonki dostarczane będą w multiplatach o 84 „oczkach” (min. 20 paletek na klienta w tygodniu dostawy), razem z pozostałym asortymentem firmy Florensis.

Na podstawie informacji Florensis

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.