Konkurs Roślin – Nowości – zgłoszenia tylko do 4 lipca

Ważnym elementem wystawy „ZIELEŃ TO ŻYCIE” (tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 1-3 września) są konkursy dla wystawców, w tym „Konkurs Roślin – Nowości”. Tylko do 4 lipca można zgłaszać do niego nowe odmiany – kandydatki do medalu.

Związek Szkółkarzy Polskich, współorganizator wystawy „ZIELEŃ TO ŻYCIE”, zaprasza wszystkie osoby i firmy, które chcą popularyzować i promować nowe rośliny – hodowców, szkółkarzy, agentów zarządzających prawami do odmian i wprowadzających nowe odmiany na rynek, do udziału w „Konkursie Roślin Nowości 2022”. Jego wyniki będą ogłoszone w pierwszym dniu wystawy (1 września), która odbędzie się w dobrze już znanym miejscu – hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie.
Celem „Konkursu Roślin – Nowości” jest promocja nowych, interesujących kultywarów roślin drzewiastych i bylin, o dużym potencjale handlowym i perspektywicznych zastosowaniach. Zgłoszone rośliny zostaną ocenione przez jury. Swojego laureata wybiorą także przedstawiciele mediów branżowych, poprzez głosowanie mailowe oraz ogrodnicy i miłośnicy roślin, w plebiscycie organizowanym na Facebooku i/lub Instagramie.
Szczegóły konkursu, informacje o korzyściach dla uczestników, jak również regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym, który należy wypełnić i wysłać do 4 lipca 2022 (do godz. 23:59) są dostępne tu: https://zszp.pl/roslina/konkurs-roslin-nowosci-zszp/konkurs-roslin-nowosci-2022/2022-konkurs-roslin-nowosci/

Poniżej prezentujemy laureatów ubiegłorocznego konkursu.

fot. Konkurs Roślin Nowości 2021

Konkurs Roślin Nowości 2021

Konkurs Roślin Nowości 2021

Konkurs Roślin Nowości 2021

Konkurs Roślin Nowości 2021

Konkurs Roślin Nowości 2021

Konkurs Roślin Nowości 2021

Konkurs Roślin Nowości 2021

 

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.