Silesia Plants – giełda szkółkarska stacjonarnie i on-line

Silesia Plants – giełda szkółkarska

Już jutro i pojutrze (9-10 listopada) odbędzie się giełda szkółkarska Silesia Plants – nowa impreza szkółkarska o charakterze B2B, której pomysłodawcami i organizatorami są producenci roślin ozdobnych – 18 szkółek z południowej części Polski.

To druga edycja stacjonarna tej imprezy, która w tym roku przeniosła się z Sosnowca do hal Międzynarodowego Centrum Kongresowego Katowice przy ul. Plac Sławika i Antalla 1 (przy „Spodku”). Spotkaniu w realu będzie towarzyszyła, już po raz trzeci, giełda on-line umożliwiająca zakupy także na odległość.

Na wystawie swoją ofertę zaprezentuje 18 gospodarstw szkółkarskich: HAJDROWSKI BOGDAN Szkółka Krzewów Ozdobnych i Róż, KAPIAS Wojciech Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie, PUDEŁKO Antoni Szkółka Krzewów Ozdobnych, ABRAM Krystyna i Stanisław Szkółka Krzewów i Drzew Ozdobnych; KAJZER Janusz Szkółka Roślin Ozdobnych; KOSTKA Szkółka Karol Kostka; PAWICA Anna i Jerzy Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych; MILCZYŃSKI Maciej i Mateusz Szkółka Krzewów Ozdobnych; PLANTPOL Sp. z o.o. Produkcja i Hodowla Roślin Ozdobnych; SMOLIN Jerzy Gospodarstwo Rolniczo-Ogrodnicze Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych; WRÓBLEWSCY Gospodarstwo Szkółkarskie; TOMŻYŃSKI Szkółka Roślin, PUDEŁEK IŁOWA – Szkółka Krzewów, PUDEŁEK Eugeniusz Szkółka Krzewów Ozdobnych, KUSIBAB WYKA Gospodarstwo Ogrodnicze, KUSIBAB-POPOWICZ Paulina i Popowicz Mirosław Gospodarstwo Ogrodnicze Waganowice S.C., PUDEŁKO Danuta Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych, PLANTIN sp. z.o.o.
Organizatorzy zaprosili na wystawę przedstawicieli centrów ogrodniczych, architektów krajobrazu oraz tych, którzy są zaangażowani w hurtowy obrót roślin. Atutem tej wystawy jest możliwość złożenia zamówienia w jednym miejscu, bezpośrednio u producenta roślin, w czasie trwania wystawy i odbiór zamówionego towaru wiosną, kiedy zaczyna się sezon w punktach sprzedaży. Bogaty i kompletny asortyment firm biorących udział w targach ma pozwolić skompletować pełne zamówienie. Na wystawie będzie można znaleźć ogromny wybór krzewów i drzew ozdobnych (w różnorodnych wielkościach), byliny, krzewy jagodowe, a nawet zioła.
Chętni do odwiedzenia targów Silesia Plants powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.silesiaplants.pl. Tam też znajdują się pomocne informacje o wydarzeniu, w tym zakładka z nowościami roślinnymi, które wprowadzają do asortymentu szkółki.

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.