ZIELEŃ TO ŻYCIE – poznaj Siłę Synergii!

fot. APZ/ZSzP

Wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim wiarygodność i jakość to znaki firmowe targów ZIELEŃ TO ŻYCIE. Ich 31. edycja odbędzie się w dniach 5-7 września 2024 w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Niesłabnące zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu dowodzą, że bezpośrednie relacje i spotkania są istotnym elementem na drodze do rozwoju biznesu. A współpraca –  kluczem do prężnie prosperującego zielonego rynku.

Architektura i zieleń – mariaż doskonały

Obecne czasy wymagają od osób związanych z zieloną branżą konkretnych, właściwie ukierunkowanych działań. Podwyżki cen czy braki w kadrze pracowniczej sprawiają, że nie tylko pieniądze, ale i czas stają się coraz bardziej pożądaną „walutą”. Klientom zależy na realizacji kompleksowych inwestycji „od ręki”. Dlatego tak istotne są partnerstwa
i łączenie ofert. Coraz częściej architektoniczne biura projektowe mają w zespole architekta krajobrazu bądź z nim współpracują. Działa to też w drugą stronę. Powierzając ogród projektantowi zieleni i firmie wykonawczej możemy być spokojni także np. o jego nawierzchnię, oświetlenie czy taras i wszelkie elementy małej architektury. ZIELEŃ TO ŻYCIE to również miejsce spotkań i nawiązywania współpracy między tymi sektorami. „Siłę Synergii” zobaczymy zarówno w ekspozycjach, jak i podczas wystąpień
i prelekcji.

Wiedza, która ma realny zasięg

Konferencja MOCNO ZIELONE MIASTO, seminarium WIEDZA DLA HANDLU I PRODUCENTÓW,  Spotkanie TWÓRCÓW OGRODÓW i STUDIO TARGOWE będą ponownie źródłem eksperckiej wiedzy, konkretnych, praktycznych rozwiązań oraz inspiracji. Spotkania te aktywizują całą zieloną branżę. Najbardziej decydentów ze stolicy i jej okolic: urzędników, inwestorów, burmistrzów, producentów, wykonawców oraz jednostki i podmioty uczestniczące w procesie planowania, projektowania, powstawiania czy modernizowania terenów zieleni. W 2023 roku w wydarzeniach towarzyszących uczestniczyło ponad 1 200 osób (wszystkich gości branżowych na targach blisko 5,5 tys.). Wśród nich 48% profesjonalistów stanowiły osoby z województwa mazowieckiego. W konferencji i seminariach wzięli udział reprezentanci ze wszystkich 16 województw oraz przedstawiciele z zagranicy (stanowili 7,2% uczestników). Wiedzy i kontaktów w Polsce szukali m.in. profesjonaliści z Holandii, Ukrainy, Litwy i Łotwy.

logotyp Zieleń to Życie

Do Warszawy – z Polski, z Europy, ze świata

Przy edycji 2024 rośniemy w siłę, a dokładniej w powierzchnię. Wracamy z ekspozycjami również do drugiej hali, w której znajdą się firmy oferujące wyposażenie do ogrodu, architektura krajobrazu oraz sale konferencyjne.

Tym razem będzie jeszcze bardziej międzynarodowo, dzięki współpracy z AIPH i kongresowi, który odbywa się w tym samym czasie w Warszawie. Zapraszamy na to wydarzenie także włodarzy największych miast w Polsce. Na wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE wystąpią również zagraniczni eksperci wydelegowani przez AIPH. Odbędą się wykłady z zakresu zieleni miejskiej, handlu oraz produkcji szkółkarskiej. Swoją obecność na kongresie i targach zapowiedzieli goście z dalekiej Azji i Stanów Zjednoczonych.

Udział w targach dla gości branżowych po rejestracji: https://rejestracja.zielentozycie.pl/

Bądź na bieżąco:

www: www.zielentozycie.pl

Materiał prasowy partnerów: Agencji Promocji Zieleni i Związku Szkółkarzy Polskich

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.