Szczęśliwego nowego roku!

życzenia na nowy rok 2023

Każdy nadchodzący rok witany jest z radością, oczekiwaniem, ale też z poczuciem wyzwań, którym przyjdzie stawić czoła i wyjść z tarczą.
Nowy rok 2023 nie będzie inny. Przynajmniej tego byśmy tego chcieli dla siebie i dla Państwa. Jak każdy przyniesie nam wiele radości i śmiechu. Nieraz zaskoczy lub nawet wystraszy. Pewnie będzie świadkiem trudnych decyzji i odważnych planów, wyzwań, szans, ale i sprawdzianem dla naszej wytrwałości, testem dla naszych oczekiwań i zamierzeń. Jednak wyjdziemy z nich zwycięsko, z podniesioną głową, a za rok – oglądając się wstecz – powiemy „To był dobry rok”.
Tego Państwu, jako redakcja dwumiesięcznika „Szkółkarstwo” i portalu www.szkolkarstwo.pl, serdecznie i gorąco życzymy. Niech nie zabraknie Państwu również zdrowia, pomyślności i sił do zrealizowania wytyczonych celów.
W nadchodzących roku chcemy być jednocześnie bliżej Państwa, Państwa przedsięwzięć, gospodarstw i szkółek. Państwa sukcesów, wyzwań, radości, codziennych spraw, ale i trudniejszych chwil – tych oby było jak najmniej. W 2023 r. zwiększymy dla Państwa naszą obecność i aktywność w przestrzeni cyfrowej, co pozwoli na realizację tego założenia.
Portal www.szkółkarstwo.pl tym samym ma ambicję stać się miejscem dedykowanym szkółkarstwu i kwiaciarstwu, uzupełnieniem naszego dobrze Państwu znanego dwumiesięcznika.
Na portalu znajdą się interesujące Państwa treści, ciekawe tematy i inspirujące pomysły.
Szybciej będziemy reagować na zmieniające się warunki i okoliczności, w jakich i nam i Państwu przyszło prowadzić działalność.
Te wszystkie zmiany będą wprowadzane w bliskim kontakcie z Państwem. Dzięki temu nasz wspólny efekt będzie jak najbliższy Państwa oczekiwaniom, potrzebom i bardziej Państwa satysfakcjonujący.

Raz jeszcze życzymy Państwu:
Szczęśliwego nowego roku!

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.