Targi TSW – zmiana lokalizacji

TSW baner targów

Poniżej publikujemy treść komunikatu wydanego przez Jacka Kłudkę, dyrektora targów TSW, które odbędą się 18-19 stycznia 2023 r. w – UWAGA – Kielcach.

Szanowni Państwo,

wielkimi krokami zbliżamy się do XIII edycji TSW. Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz obdarzyliście nas zaufaniem i zdecydowaliście się wziąć udział w Targach.
Organizacja takiego przedsięwzięcia to dla nas – Organizatorów – wielkie wyzwanie. Niestety czasami napotykamy na przeszkody nie do pokonania. Tak stało się tym razem.
I choć w ostatnich dniach z ogromnym zaangażowaniem staraliśmy się rozwiązać trudną sytuację biznesową, jaka pojawiła się między nami a właścicielem obiektu Ptak Warsaw Expo, w którym od lat organizowaliśmy nasz event, tym razem musimy podjąć trudne decyzje. Z przyczyn niezależnych od nas, po wielu trudnościach piętrzonych przez właściciela hal targowych, jesteśmy zmuszeni przenieść TSW do nowej lokalizacji. Wydarzenie odbędzie się więc na terenie Targów Kielce w zaplanowanym terminie – 18 i 19 stycznia 2023 roku.
Przeniesienie ekspozycji do Kielc jest dla nas wszystkich niemałym wyzwaniem. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i wsparcie. Zrobimy wszystko, by ta edycja była równie owocna, jak wszystkie poprzednie. Wierzymy, że stworzyliśmy markę, której pozostaną Państwo wierni i pomimo niedogodności wraz z nami wyruszą Państwo w nowym kierunku. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej lokalizacji spotkamy się w jeszcze większym gronie i w wyjątkowej atmosferze, która od lat przyciąga Was na nasze Targi.
Przez lata pokazaliśmy, że można na nas liczyć. Tak będzie i tym razem! Jesteśmy pewni, że wspólnie, w nowym miejscu, zorganizujemy największą imprezę branżową w kraju!

Wstęp na TSW tradycyjnie jest bezpłatny, wejściówki dla odwiedzających można pobrać po rejestracji na naszej stronie http://www.tsw.pl Wiemy, że wielu z Was wybiera się na targi samochodem, dlatego na wszystkich będą czekały darmowe miejsca parkingowe.

Do zobaczenia w Kielcach 18 i 19 stycznia 2023 roku!
Dyrektor targów TSW
Jacek Kłudka

TSW w Kielcach plakatkonferencje na targach TSW

 

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.