Tomasz Burda 1971-2023

Tomasz Burda
Tomasz Burda 1971-2023

Tomasz Burda odszedł 19 marca w wieku 52 lat. Ostatnie lata swojej kariery spędził w Niemczech pracując dla firmy Florensis, gdzie zarządzał sprzedażą w całej Europie. Przez wiele lat związany był z polskim odziałem tego przedsiębiorstwa jako kierownik sprzedaży na Polskę i Europę Wschodnią. Wcześniej współpracował z firmą Syngenta, zarówno w działach sprzedaży, jak i zarządzania produktem. Jeszcze wcześniej kierował komercyjnym laboratorium kultur tkankowych. Karierę rozpoczynał jako pracownik naukowy w Akademii Rolniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) w Poznaniu.
Był miłośnikiem roślin i ogrodów. Całą swoją karierę zawodową poświęcił ogrodnictwu, roślinom ozdobnym i propagowaniu życia wśród kwiatów. Również prywatnie pasjonował się tymi tematami. Dbał o rozległy ogród wokół domu rodzinnego, a także o zieleń w miejscach, w których mieszkał. Kolekcjonował piwonie, irysy i wiele innych rodzajów roślin. Zawsze obdarowywał innych kwiatami i roślinami doniczkowymi. Wiele domów i ogrodów zdobią teraz rośliny przez Niego podarowane.
Pamiętamy jego optymizm, uśmiech dla każdego i wrażliwość na potrzeby innych. Był wspaniałym nauczycielem i umiał dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami i praktyką. Zapamiętamy Go jako oddanego pracownika, dobrego kolegę i zaufanego przyjaciela, który zawsze znajdował czas i zrozumienie dla innych.
To wielki smutek i ogromna strata dla wszystkich, którzy Go znali.
Zespół Florensis Polska

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj