Tomasz Burda 1971-2023

Tomasz Burda
Tomasz Burda 1971-2023

Tomasz Burda odszedł 19 marca w wieku 52 lat. Ostatnie lata swojej kariery spędził w Niemczech pracując dla firmy Florensis, gdzie zarządzał sprzedażą w całej Europie. Przez wiele lat związany był z polskim odziałem tego przedsiębiorstwa jako kierownik sprzedaży na Polskę i Europę Wschodnią. Wcześniej współpracował z firmą Syngenta, zarówno w działach sprzedaży, jak i zarządzania produktem. Jeszcze wcześniej kierował komercyjnym laboratorium kultur tkankowych. Karierę rozpoczynał jako pracownik naukowy w Akademii Rolniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) w Poznaniu.
Był miłośnikiem roślin i ogrodów. Całą swoją karierę zawodową poświęcił ogrodnictwu, roślinom ozdobnym i propagowaniu życia wśród kwiatów. Również prywatnie pasjonował się tymi tematami. Dbał o rozległy ogród wokół domu rodzinnego, a także o zieleń w miejscach, w których mieszkał. Kolekcjonował piwonie, irysy i wiele innych rodzajów roślin. Zawsze obdarowywał innych kwiatami i roślinami doniczkowymi. Wiele domów i ogrodów zdobią teraz rośliny przez Niego podarowane.
Pamiętamy jego optymizm, uśmiech dla każdego i wrażliwość na potrzeby innych. Był wspaniałym nauczycielem i umiał dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami i praktyką. Zapamiętamy Go jako oddanego pracownika, dobrego kolegę i zaufanego przyjaciela, który zawsze znajdował czas i zrozumienie dla innych.
To wielki smutek i ogromna strata dla wszystkich, którzy Go znali.
Zespół Florensis Polska

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.