Kiermasz ogrodniczy „Wiosna w ogrodzie”

rośliny ozdobne na kiermaszu Wiosna w ogrodzie
fot. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A.

Kiermasz ogrodniczy „Wiosna w ogrodzie” odbędzie się w dniach 11 i 12 maja. Tegoroczną, XXI edycję kiermaszu jak zawsze będzie gościć Pomorskie Centrum Hurtowe Rënk w Gdańsku-Osowej, przy ul. Wodnika 50. Będzie można zapoznać się z nowościami wśród roślin ozdobnych i kupić kwiaty na balkony i do ogrodu.

Rośliny z najlepszych źródeł

Zaproszenie do udziału w imprezie skierowane jest do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin. Ale nie tylko, bo szczególnie mile widziani są Ci, którzy nie odkryli jeszcze piękna kwiatów i ich dobroczynnego wpływu na nasze zdrowie.  W ten szczególny weekend teren Rënku ożywia się kolorami i zapachami kwitnących kwiatów, tworząc atmosferę radości i optymizmu.

rośliny ozdobne na kiermaszu Wiosna w ogrodzie
Na kiermaszu można kupić rośliny na balkony i tarasy, fot. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A.
kiermasz roślin Wiosna w ogrodzie
Wystawcy kiermaszu „Wiosna w ogrodzie” to rzetelni producenci roślin, fot. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A.
rośliny na kiermaszu Wiosna w ogrodzie
W Gdańsku nie zabraknie oferty krzewów, fot. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A.

Swój udział z asortymentem najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie gwarantują doświadczeni wystawcy z całej Polski. Przy okazji sprzedaży udzielają oni wielu cennych porad, związanych z sadzeniem i pielęgnacją roślin.

Kiermasz ogrodniczy „Wiosna w ogrodzie”. Oferta dodatkowa

Swoją obecność potwierdzają również producenci tak bardzo popularnych w ostatnich latach ziół. Nie zabraknie dostawców artykułów niezbędnych do wyposażania i pielęgnacji terenów zielonych. Dlatego też kiermasz jest doskonałą okazją do dokonania zakupów bezpośrednio od ogrodników. Impreza przeznaczona jest dla miłośników roślin i ogrodnictwa, pragnących odkryć nowe trendy i możliwości do upiększenia swojego otoczenia.

Na kiermaszu będą również producenci zdrowej i ekologicznej żywności, miodów, wędlin, kaszubskiego chleba, drożdżówek, a także twórcy ludowi.

Jak co roku organizatorzy zapewnią strefę gastronomiczną. Odbędą się ponadto koncerty lokalnych zespołów muzycznych, które z całą pewnością dostarczą wielu niezapomnianych emocji i chwil relaksu przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Dla najmłodszych uczestników kiermaszu organizatorzy przygotuję dmuchany plac zabaw, konkursy i animacje związane głównie z tematyką wiosny i przyrody.

Najważniejsze informacje

Podczas kiermaszu odbędą się konkursy dla wystawców w pięciu kategoriach:

  • „Najciekawszy produkt do ogrodu”,
  • „Najciekawszy produkt ekologiczny”,
  • „Najpiękniejszy kwiat wiosenny”,
  • „Najpiękniejsze drzewko”,
  • „Najpiękniejszy krzew”.

Wstęp na kiermasz jest bezpłatny. Przy wjeździe samochodem obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 6 zł za pojazd.

Kiermasz ogrodniczy „Wiosna w ogrodzie” w sobotę 11 maja będzie trwać od godziny 10:00 do 17:00, w niedzielę 12 maja – w godzinach 10:00 – 16:00.

Bliższe informacje:

www.wiosnawogrodzie.pl

www.renk.pl

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.