31. Międzynarodowe Targi Roślin, Technologii Ogrodniczej i Architektury Krajobrazu

fot. ZSzP/APZ

Międzynarodowe targi ZIELEŃ TO ŻYCIE prezentują rośliny ogrodowe, techniki i technologie produkcji roślin, produkty i usługi dla ogrodnictwa, wyposażenie terenów zielonych i ogrodów, a także architekturę krajobrazu wraz z kwiatami ciętymi i doniczkowymi.

ZIELEŃ TO ŻYCIE, jako centrum polskiej zielonej branży, po raz kolejny zgromadzi tysiące zwiedzających, z których najliczniejszą grupę stanowią producenci roślin, architekci krajobrazu, wykonawcy terenów zielonych i handlowcy oraz samorządowcy, inwestorzy, deweloperzy i kwiaciarnie.

Organizatorzy oczekują większej liczby zagranicznych gości w związku z rekomendacją Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Ogrodniczych (AIPH) oraz faktem, że doroczny kongres AIPH odbędzie się w Warszawie konsolidując działania z 31. edycją wystawą ZIELEŃ TO ŻYCIE.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Termin: 5-7 września 2024 r.

Organizatorzy: Związek Szkółkarzy Polskich oraz Agencja Promocji Zieleni

Lokalizacja: Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, Centrum EXPO XXI

Działy targów: rośliny ogrodowe, technika, technologie i wsparcie sprzedaży, wyposażenie, materiały, dekoracje, architektura krajobrazu, Flower Expo Polska, wydawnictwa i publikacje, organizacje i stowarzyszenia

Formuła: 3 dni przeznaczone dla gości branżowych; trzeci dzień, sobota – otwarty również dla hobbystów

Targom towarzyszą następujące wydarzenia: Konkurs Roślinnych Nowości, konferencja Mocno Zielone Miasto, Seminarium Wiedza dla Handlu i Producentów, warsztaty dla projektantów, pokaz florystyczny i wykłady dla hobbystów. Teren zewnętrzny: kiermasz roślin.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

www: www.zielentozycie.pl

logotyp targów Zieleń to Życie

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.