Targi GrootGroenPlus. Nie tylko słoneczniki w mieście van Gogha

Stoisko na targach GrootGroenPlus
Targi GrootGroenPlus. Fot. I. Stelmasiewicz

Targi GrootGroenPlus w mieście urodzin Vincenta van Gogh’a po raz 33. Od 4 do 6 października 2023 r. w Zundert odbywają się targi szkółkarskie GrootGroenPlus.
W tym roku zgromadziły one ponad 260 wystawców. Głównie producentów roślin – krzewów, drzew, bylin, ale także dostawców maszyn i innych przydatnych w szkółkach środków produkcji.

Targi GrootGroenPlus czerwone przebarwione liście
Targi GrootGroenPlus. Fot. I. Stelmasiewicz

Targi GrootGroenPlus

To ważne miejsce dla instytucji, deweloperów, architektów krajobrazu. Tak samo sprzedawców detalicznych, centrów ogrodniczych, ogrodników, specjalistów zajmujących się ekologią w sektorze publicznym, szkółek oraz handlowców. Wystawcy i zwiedzający pochodzą z Holandii, Belgii, Niemiec, Anglii, Francji, Polski, Danii, Węgier, Irlandii, Włoch, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Słowacji, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i Algierii i wielu innych krajów. W tym roku było ich tyle, że w 100% wypełnili dostępną przestrzeń wystawową. Chętnych, by się wystawić, było tylu, że organizatorzy nawet otworzyli listę rezerwową.

Targi GrootGroenPlus i roślina ozdobna kwitnąca na biało
Targi GrootGroenPlus. Fot. I. Stelmasiewicz

Pochmurna pogoda i silny nieprzyjemny wiatr nie zniechęcił odwiedzających targi. W halach wystawowych mogli poczuć się tej jesieni jak w wiosennej oazie zieleni.

Zapraszamy do krótkiego materiału filmowego, a już niedługo obszerna relacja z targów GrootGroenPlus.

 

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.