FlowerTrials® – emocjonujące spotkanie z roślinami

pokazy FlowerTrials

Kolejna edycja FlowerTrials® – dni otwartych firm hodowlano-nasiennych i dostarczających materiał wyjściowy roślin ozdobnych – już za trzy tygodnie. Odbędą się one tradycyjnie w 24. tygodniu roku, tym razem w dniach 13–16 czerwca 2023 r. w Holandii i w Niemczech. W tegorocznych pokazach udział weźmie ponad 60 firm.

60 wystawców na FlowerTrials®

Stali goście FlowerTrials® wiedzą, że asortyment prezentowany przez 60 firm hodowlanych w ponad 30 lokalizacjach nie ma sobie równych. Hodowcy i producenci materiału wyjściowego, handlowcy i sprzedawcy detaliczni wiedzą, że FlowerTrials® to miejsce, w którym ludzie spotykają się z roślinami, gdzie spotykają się partnerzy branżowi, nawiązywane są kontakty i w każdym miejscu pokazów można znaleźć inspiracje. Przy tej obfitości prezentowanych roślin i uczestników warto dobrze zaplanować sobie pobyt na FlowerTrials®. W znacznym stopniu ułatwią to narzędzia dostępne na stronie www.flowertrials.com.

pokazy FlowerTrials® w firmie Selecta
fot. I. Stelmasiewicz
pokazy FlowerTrials® w firmie Syngenta Flowers, rośliny balkonowe w pojemnikach
fot. I. Stelmasiewicz
pokazy FlowerTrials® w firmie Volmary
fot. I. Stelmasiewicz

FlowerTrials® to forma prezentacji niezwykle dynamicznej branży roślin ozdobnych w pigułce. To miejsce, gdzie można zapoznać się z nowościami na nadchodzący sezon, ale także obejrzeć dotychczasowe sukcesy hodowlane poszczególnych firm. To miejsce rozmów, dyskusji, zawierania kontraktów, a także możliwość spotkania się ze specjalistami.

Kultowe wydarzenie dzięki udanej koncepcji

FlowerTrials® pozostaje kluczowym wydarzeniem na rynku roślin doniczkowych i rabatowych: w 2022 roku przyciągnęło gości z 89 krajów. Sukces wydarzenia wynika z jego koncepcji – hodowcy i producenci materiału wyjściowego zapraszają do swoich siedzib lub prezentują swoją ofertę wspólnie z innymi przedsiębiorstwami.

pokazy FlowerTrials® w firmie Benary, zaproszenie do obejrzenia asortymentu
fot. I. Stelmasiewicz
piwonie w firmie Green Works FlowerTrials®
fot. I. Stelmasiewicz
cyklameny w doniczkach na pokazach firmy Schoeneveld
fot. I. Stelmasiewicz

Mapa FlowerTrials®

FlowerTrials® zyskały na popularności na przestrzeni lat, co przejawia się coraz większą liczbą firm biorących udział w tym wydarzeniu. Stopniowo trzy główne regiony, w którym odbywają się pokazy FlowerTrials® – Aalsmeer i Westland w Holandii oraz Noordrein Westfalen w Niemczech – zmieniły swoje „granice”, ponieważ przybyło nowych lokalizacji. Dlatego dla wygody odwiedzających i planujących optymalną trasę w ciągu czterech dni, regiony zostały ponownie zdefiniowane. Od tego roku goście mogą odwiedzić Region Środkowy (Aalsmeer), Region Południowy (Westland) i Region Niemcy.

Wystawcy FlowerTrials® w poszczególnych regionach:

Region Środkowy (Middle Region) – Holandia
ABZ Seeds, Agriom, AllPlant Young Plants, Benary Samenzucht, Brandkamp, Cohen Propagation Nurseries, De Zonnebloem, Decock Plants, Dümmen Orange, Elsner pac Vertriebsgesellschaft, Graff Breeding, Gruppo Padana, Hem Genetics, HilverdaFlorist, Hishtil, HM. Clause, HOKO Breeding, Hortinno, Jaldety Plant Propagation Nurseries, Kientzler Jungpflanzen, Koppe Begonia, Lazzeri, Marathon Plants, MNP / Suntory, Morel Diffusion, Prudac, Royal van Zanten, Schoneveld Breeding, Takii Europe, Vitroflora, Volmary.
Region Południowy (South Region) w Holandii
Anthura, Beekenkamp Plants, Danziger – Imperial plants, Evanthia, Floranova, Florensis, Graines Voltz, Green Works, Hendriks Young Plants, HiBreeding, Jonge Planten Grünewald, KP Holland, P. v.d. Haak Handelskwekerij, PanAmerican Seed, Queen® Genetics, Sakata, Schneider youngplants, Selecta one, Sentier, Syngenta Flowers, Van den Bos Flowerbulbs.
Region Niemcy
Bruno Nebelung GmbH, Danziger – Bongartz, Dümmen Orange, Hassinger Orchideen, Westhoff.

Nowi uczestnicy FlowerTrials®

W tym roku do grona wystawców dołączyły trzy firmy. Asortyment róż do uprawy w pojemnikach i ogrodach zaprezentuje francuska firma Meilland International. Floritec pokaże chryzantemy doniczkowe i do uprawy na kwiaty cięte, ponadto celozję doniczkową i astry doniczkowe. Holenderska firma Walter Blom Plants B.V. zaprasza do zapoznania się ogromnym asortymentem bylin.

Zarejestruj się z wyprzedzeniem

Ponieważ popularność FlowerTrials® jest ogromna, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. To szybkie, łatwe i bezpłatne! Odwiedź stronę www.flowertrials.com/registration i podaj kilka szczegółów, aby otrzymać potwierdzenie i osobisty kod kreskowy. Przynieś to – wydrukowane lub na telefonie bądź tablecie – do pierwszej lokalizacji, którą chcesz odwiedzić, aby otrzymać odznakę/naklejkę, której możesz używać we wszystkich lokalizacjach FlowerTrials®.

FlowerTrials 2023 odbędą się od wtorku 13 czerwca do piątku 16 czerwca. Firmy można odwiedzać w godz. 8:00 – 18:00, jedynie w ostatni dzień – w piątek – pokazy kończą się o godz. 15:00.

Relacje z poprzednich edycji FlowerTrials® znajdą Państwo w tych materiałach:

Florensis https://szkolkarstwo.pl/kwiaciarstwo/balkony-i-tarasy/florensis-co-nowego-na-przyszly-sezon/

Selecta one https://szkolkarstwo.pl/kwiaciarstwo/balkony-i-tarasy/nowosci-na-balkon-i-taras-z-firmy-selecta-one/

Syngenta Flowers https://szkolkarstwo.pl/kwiaciarstwo/balkony-i-tarasy/rosliny-odporne-na-upal-nowosci-od-syngenta-flowers/

Volmary https://szkolkarstwo.pl/kwiaciarstwo/volmary-nowosci-na-przyszly-sezon/

Vitroflora https://szkolkarstwo.pl/kwiaciarstwo/budleja-vitroflory-gwiazda-wsrod-krzewow/

DÜMMEN ORANGE https://szkolkarstwo.pl/kwiaciarstwo/mieszancowe-pelargonie-i-dalie-gwiazdy-na-dniach-otwartych/

Danziger https://szkolkarstwo.pl/kwiaciarstwo/kraspedia-kulista-do-pojemnikow-i-inne-ciekawostki/

Brak postów do wyświetlenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.